Naše kurzy

LEVEL 1 FREEDIVER POOL ONLY

Kurz pouze v bazénu zahrnuje akademickou část a část F.I.I. Level 1 Freediver. Účastníci jsou vyzváni, aby se v budoucnu zúčastnili kterékoliv složky kurzu F.I.I. Level 1 Freediver na otevřené vodě, a získali tak plný certifikát Level 1 Freediver.
Během školení jsou klíčové akademické informace nejprve vysvětleny v učebně a poté procvičovány v kontrolovaném prostředí uzavřené vody. Výuka studentů se skládá z bezpečnosti a zvládání problémů, správného výběru freedivingové výstroje, základů dýchacích technik, pochopení fyziky a fyziologie a toho, jak tyto složky ovlivňují jejich techniku a výkon při freedivingových aktivitách. Účastníci se učí zadržet dech až na 3 minuty a vytvářejí si základy správných technik freedivingu a bezpečnosti.

Náplň kurzu:

V ceně kurzu je zahrnuto:

V ceně kurzu není zahrnuto:

Doporučené vybavení:

LEVEL 1 FREEDIVER

Ať už jste úplný začátečník, nebo neformálně trénovaný freediver/pearfisher s dlouholetými zkušenostmi, tento kurz vás navede na správnou cestu k odstranění špatných návyků a ukáže vám nejefektivnější a nejbezpečnější techniky freedivingu. Během něho si studenti osvojí základy vzdělávacího systému F.I.I. ve snadno naučitelném formátu kurzu fungujícím mezi učebnou, bazénem a otevřenou vodou. S vysokým důrazem na bezpečnost a pohodlí se studenti naučí těm správným dovednostem pro efektivní činnost až do hloubky 66 stop/20 metrů.

Náplň kurzu:

Doporučené vybavení:

LEVEL 2 FREEDIVER

Kurz F.I.I. Level 2 Freediver staví na základech vytvořených během kurzu Level 1 Freediver a učí studenty, jak efektivně využívat procesy lidského těla k bezpečnému a pohodlnému pohybu v hloubkách 100 stop a více. Fyziologické informace poskytované během tohoto kurzu vyvrátí běžné mýty o potápěčských schopnostech průměrného člověka a zaměří se na konkrétní postupy, jak využít svůj plný vodní potenciál. Budou se řešit také problémy spojené s hloubkou a případná zranění, která se vztahují na potápění v hloubkovém pásmu od 66 stop/20 metrů do 132 stop/40 metrů. Absolvování je nezbytné pro všechny nadšené freedivery/pearfishery, jež si chtějí rozšířit své znalosti bez ohledu na hloubku, do níž se potápějí.

Náplň kurzu:

Doporučené vybavení:

BASIC FREEDIVING SAFETY

Kurz Basic Freediving Safety seznamuje studenty se správným dohledem při freedivingu a základními bezpečnostními a záchrannými postupy používanými při rekreačním freedivingu a lovu harpunou. Ať už jste harpunář bez formálního vzdělání v oblasti volného potápění, nebo manžel, rodič či nováček, jenž se zajímá o aktivity se zadržováním dechu, tyto základní bezpečnostní informace jsou nejdůležitějšími znalostmi pro každého, kdo se zmíněnému věnuje. Tento kurz je oblíbený mezi kluby pearfishingu po celých Spojených státech a používá se jako minimální certifikace pro členství v klubu. Nejnižší věkový požadavek je stanoven na 12 let, takže je přístupný i mladším generacím. Jeho absolvování by mělo být považováno za základní požadavek pro každého, kdo se účastní jakékoli formy freedivingu.

Doporučené vybavení: